Звернення № 6922

#6922 створено 16 Жовтня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Гатне, Київська обл., Україна, 08160
Координати сміттєзвалища: 50.349743695155, 30.376100692665
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Листопада 2019

В РОБОТІ

Жители низлежащих кооперативов систематически сносят бытовые отходы,строительный мусор,мебель сносят в карьер,сверху застраивается новый кооператив ,где большая численность детей!Карьер почти заполнен,оттуда неприятный запах гниения,особенно летом.Расстояние от новостроек до несанкционированной мусорной свалки не более 50 м,просим принять меры!

16.10.2019, 16:39 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.10.2019, 16:39 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

18.10.2019, 09:22 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

16.11.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

18.11.2019, 11:42 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 17.10.2019 № О 13.4233.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) розглянуто звернення гр. Остро О.О. від 11.10.2019 № 6922-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами : 50.349743695155, 30.376100692665 та повідомляє.
Гатненська сільська рада повідомила, що відповідно до даних Державного земельного кадастру вище зазначене сміттєзвалище знаходиться на землях Васильківського лісництва на території Віто-Поштової сільської ради Києво-Святошинського району Київської області.
З метою вирішення даного питання, сільська рада звернулась до Васильківського лісництва.

Статус: Надано відповідь