Звернення № 6921

#6921 створено 16 Жовтня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Отця Боднара, Борщів, Львівська область, Україна, 81232
Координати сміттєзвалища: 49.66517850893, 24.598844647408
Відповідальний: Львівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Листопада 2019

В РОБОТІ

Побачив як особа, яку видно на прикріплених фото, викидає сміття із причіпу на польову дорогу. У відповідь на зауваження, почув лише погрози фізичної розправи у свою сторону.

16.10.2019, 17:02 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.10.2019, 17:02 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

06.11.2019, 14:50 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

06.11.2019, 14:51 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації надає лист від 01.11.2019 №366/02-14 Боршівської с/р Перемишлянського р-ну Львівської області щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища.


Документи:

Статус: Надано відповідь