Звернення № 6920

#6920 створено 16 Жовтня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Під Голоском, 8, Львів, Львівська область, Україна, 79000
Координати сміттєзвалища: 49.868943940054, 24.01396569212
Відповідальний: Львівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Листопада 2019

В РОБОТІ

На початку жовтня 2019 помітив, що хтось вилив на узбіччя дороги і частину дороги бетон (з бетономішалки). В околиці є кілька новобудов на котрі і падає підозра.

16.10.2019, 17:06 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.10.2019, 17:08 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

13.11.2019, 15:42 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

13.11.2019, 15:43 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації надає лист від 31.10.2019 №36-4499 Шевченківської РА ЛМР щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища.


Документи:

Статус: Надано відповідь