Звернення № 6917

#6917 створено 16 Жовтня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Лянгуса, 99, Новоград-Волинський, Житомирська область, Україна, 11702
Координати сміттєзвалища: 50.576611782076, 27.585782781243
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Листопада 2019

В РОБОТІ

Доброго дня!
Прошу прибрати стихійні сміттєзвалища по лівому узбіччі, як рухатися до підприємства по вторинній переробці по вулиці Лянгуса за переїздом.

16.10.2019, 17:10 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.10.2019, 17:11 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.10.2019, 12:23 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

21.10.2019, 12:44 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення від 16.10.2019 за № 6917 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться за адресою: вул. Лянгуса, 99, м. Новоград-Волинський, за наступними координатами: 50.576209156716, 27.585203424096 та повідомляє.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Таким чином, Ваше звернення направлено для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів, згідно чинного законодавства до Новоград-Волинської міської ради та Державної екологічної інспекції Поліського округу.
Після отримання відповіді Вас буде проінформовано додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

14.11.2019, 12:32 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення від 16.10.2019 за № 6917 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться за адресою: вул. Лянгуса, 99, м. Новоград-Волинський, за наступними координатами: 50.576209156716, 27.585203424096 та інформує.
Відповідно до листа Державної екологічної інспекції Поліського округу від 04.11.2019 за № 4132/2/3-07 інформації щодо ліквідації вищезгаданого сміттєзвалища не надходило, тому було надіслано лист до Новоград-Волинської міської ради з проханням невідкладно повідомити про результати розгляду звернення Державну екологічну інспекцію Поліського округу та Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації до 22.11.2019.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь