Звернення № 6914

#6914 створено 16 Жовтня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Ломоносова, 31, Сарни, Рівненська область, Україна, 34504
Координати сміттєзвалища: 51.348068506955, 26.586003513521
Відповідальний: Рівненська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Листопада 2019

НЕ ВИКОНАНО

Нагромадження побутових та будівельних відходів, які систематично спалюють

16.10.2019, 17:11 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.10.2019, 17:11 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Рівненська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

05.11.2019, 13:57 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Рівненська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

16.11.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено