Звернення № 6913

#6913 створено 16 Жовтня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Т1017, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 49.62205435479, 30.292739868164
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Листопада 2019

В РОБОТІ

За інформацією Олі Скворцової (фейсбук) біля дитячого садочку ”Казка”, розташованого за адресою: Київська область, Києво-Святошинський район, с.Горенка, вул. Садова 20 знаходиться звалище сміття, яке постійно спалюють, що шкодить здоров”ю дітей та проживаючих мешканців

16.10.2019, 17:12 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.10.2019, 17:12 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

18.10.2019, 09:23 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

25.10.2019, 14:37 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

за вказаними координатами стихійного сміттєзвалища не виявлено

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника