Звернення № 6911

#6911 створено 16 Жовтня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Хмельницька область, Україна
Координати сміттєзвалища: 49.387794249292, 27.070994451642
Відповідальний: Хмельницька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Листопада 2019

В РОБОТІ

Стихійне сміттєзвалище, його координати 49°23’17.7”N 27°04’17.6”

16.10.2019, 17:12 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.10.2019, 17:12 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

16.10.2019, 17:38 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

11.11.2019, 10:32 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

Несанкціоноване сміттєзвалище знаходиться на території військового полігону, який перебуває на балансі та обслуговуванні квартирно-експлуатаційного відділу м. Хмельницького. Начальнике КЕВ направлено лист щодо проведення робіт з ліквідації зазначеного смітника, про що Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника