Звернення № 6909

#6909 створено 9 Жовтня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Кургузова, Вишгород, Київська обл., Україна, 07301
Координати сміттєзвалища: 50.574531655954, 30.474473778158
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 8 Листопада 2019

В РОБОТІ

Купа сміття

09.10.2019, 09:23 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

09.10.2019, 09:23 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

10.10.2019, 10:40 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

04.11.2019, 15:13 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 09.10.2019 № П 44.4155.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) розглянуто звернення гр. Пастушенко М.А. від 09.10.2019 № 6909-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.574531655954, 30.474473778158 та повідомляє.
Вишгородська міська рада повідомила, що стихійне сміттєзвалище буде ліквідоване найближчим часом.

Статус: Надано відповідь