Звернення № 6907

#6907 створено 9 Жовтня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Хмельницька область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.702448021858, 26.554120302462
Відповідальний: Хмельницька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 8 Листопада 2019

ВИКОНАНО

Залишки сміттєзвалища

09.10.2019, 09:14 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

09.10.2019, 09:15 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

09.10.2019, 10:03 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

28.10.2019, 14:18 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

Лісовою охороною КП Кам-Подільської районної ради "Надра Кам'янеччини" несанкціоноване сміттєзвалище було ліквідовано


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

28.10.2019, 14:22 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником