Звернення № 6905

#6905 створено 9 Жовтня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вул. Дунайська, Кислиця, Одеська область, Україна, 68655
Координати сміттєзвалища: 45.406338462726, 29.042619410902
Відповідальний: Одеська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 8 Листопада 2019

В РОБОТІ

Сміття, я би навіть сказала що ціле велике свалище, яке накопилось за дуже багато років. Проблема в тому що воно знаходиться біля дитячого садка, приблизно 50 метрів. Літом зовсім жах, коли спека чи коли хтось запалить сміття, то цілими неділями стоить дуже їдкий запах на довільно великій площі. На цю проблему не звертає увагу голова села, хоча дуже багато незадовільних. Я декілька раз приходила в Сільску Раду до нього, що б він вирішив цю проблему, але він послав мене в одне місце, та сказав ще це не його проблеми. Також є смітник на вул Шабська, и голова села теж не звертае уваги, хоча смітник прилягає до нашої ділянки, на прохання дати довідку на заборону вивозу побутових відходів, він вигнав з кабінету. Після цієї розмови була відправлена комісія від Сільскої Ради с погрозами забрати ділянку хоча документ на ділянку присутній. Прошу вас сприяти на рішення сільського голови на заборону вивоза сміття.

09.10.2019, 09:21 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

09.10.2019, 09:22 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Одеська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця