Звернення № 6903

#6903 створено 8 Жовтня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: 10-а лінія, 17Б, Ірпінь, Київська обл., Україна, 08200
Координати сміттєзвалища: 50.533893455094, 30.279983282089
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 7 Листопада 2019

В РОБОТІ

Систематически вывозят мусор. Свалка растянулась на 30метров. Нужно принять меры.

08.10.2019, 12:32 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

08.10.2019, 12:32 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

08.10.2019, 14:10 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

04.11.2019, 14:44 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 08.10.2019 № Н 31.4129.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) розглянуто звернення гр. Новикова М.М. від 08.10.2019 № 6903-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.533893455094, 30.279983282089 та повідомляє.
Листом від 01.11.2019 № 01-10/3838 виконавчий комітет Ірпінської міської ради повідомив, що було надано доручення КП «Управління благоустрою міста» Ірпінської міської ради та КП «УЖКГ «Ірпінь» здійснити виїзд на вказані у зверненні земельні ділянки та вжити відповідних заходів щодо ліквідації сміттєзвалищ, в тому числі складання припису про порушення законодавства у сфері благоустрою міста для притягнення винних осіб до відповідальності.

Статус: Надано відповідь