Звернення № 6900

#6900 створено 8 Жовтня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: улица Справедливости, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.524726117159, 30.576276853681
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 7 Листопада 2019

В РОБОТІ

Доброго дня!

За останні півтора місяці на останніх метрах вулиці Справедливості виникло невелике сміттєзвалище, яке нещодавно ще й хотіли підпалити. Прохання терміного йго прибрати, поки воно не виросло у розмірах.

08.10.2019, 12:31 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

08.10.2019, 12:31 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця