Звернення № 6899

#6899 створено 8 Жовтня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.270316890442, 30.260601639748
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 7 Листопада 2019

В РОБОТІ

сміттєзвалище в лісі

08.10.2019, 12:33 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

08.10.2019, 12:33 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

08.10.2019, 14:10 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

28.10.2019, 14:12 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 08.10.2019 № Д 07.4126.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) розглянуто звернення гр. Донченко Г.Ю. від 07.10.2019 № 6899-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.270316890442, 30.260601639748 та повідомляє.
Листом від 23.10.2019 № 858/02-22 Глевахівська селищна рада повідомила, що стихійне сміттєзвалище знаходиться за межами населеного пункту.
З метою вирішення даного питання, райдержадміністрація звернулась до Головного управління Держгеокадастру в Київській області.

Статус: Надано відповідь