Звернення № 6862

#6862 створено 7 Жовтня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Лановецький район, Тернопільська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 49.869245363572, 26.002063751221
Відповідальний: Тернопільська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 6 Листопада 2019

В РОБОТІ

Звернення 6034 6330 6475 не виконано. 21. 08. 2019р Тернопільською екологічною інспекцію видано припис про ліквідацію сміттєзвалища до 1. 10. 2019 р. Сміттєзвалище не ліквідоване,а було підпалені. КП ”Наш добробут” продовжує вивозити сміття.

07.10.2019, 11:12 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

07.10.2019, 11:13 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Тернопільська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

09.10.2019, 08:27 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Тернопільська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

21.10.2019, 16:08 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Тернопільська обласна державна адміністрація

За інформацією Державної екологічної інспекції у Тернопільській області, 09.10.2019 року проведено позапланову перевірку КП «Наш Добробут» Борсуківської ОТГ та встановлено, що раніше виданий припис щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища не виконаний. За ст. 188-5 КУпАП притягнуто до адміністративної відповідальності директора КП «Наш Добробут».
Направлено позов до Тернопільського окружного адміністративного суду щодо заборони видалення відходів на сміттєзвалище між селами Синівці та Нападівка Лановецького району. До Борсуківського сільського голови направлена Пропозиція щодо забезпечення ліквідації згаданого сміттєзвалища.
Крім цього, нараховано збитки за заподіяну шкоду внаслідок засмічення земельної ділянки КП «Наш Добробут» Борсуківської ОТГ та сплачено в повному обсязі.


Документи:

Статус: Надано відповідь