Звернення № 6852

#6852 створено 30 Вересня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.377954599563, 30.262002825802
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 30 Жовтня 2019

В РОБОТІ

залишки пакувального матеріалу з виробництва ФЗ ”Дарниця”, а також побутове сміття, автомобільні покришки

30.09.2019, 09:49 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

30.09.2019, 09:49 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

30.09.2019, 15:55 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

31.10.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

31.10.2019, 15:58 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 30.09.2019 № Б 13.3970.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) розглянуто звернення гр. Бугайченко Л.А. від 29.09.2019 № 6852-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.377954599563, 30.262002825802 та повідомляє.
Києво-Святошинська райдержадміністрація повідомила, що з метою вирішення даного питання, райдержадміністрація звернулась до Головного управління Держгеокадастру в Київській області.

Статус: Надано відповідь