Звернення № 6850

#6850 створено 30 Вересня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.384672965505, 30.261509299344
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 30 Жовтня 2019

В РОБОТІ

звалені автомобільні покришки, автомобільні бампери та будівельне сміття. Схоже на сміття з СТО

30.09.2019, 09:49 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

30.09.2019, 09:49 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

30.09.2019, 16:03 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

31.10.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

04.11.2019, 14:10 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Києво-Святошинська райдержадміністрація повідомила, що з метою вирішення даного питання, райдержадміністрація звернулась до Головного управління Держгеокадастру в Київській області.

Статус: Надано відповідь