Звернення № 6849

#6849 створено 30 Вересня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.349360119406, 30.28243052966
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 30 Жовтня 2019

В РОБОТІ

ртуть-вмісні лампи

30.09.2019, 13:02 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

30.09.2019, 13:03 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

30.09.2019, 16:03 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

18.10.2019, 10:43 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 01.10.2019 № Б 13.3979.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) розглянуто звернення гр. Бугайченко Л.А. від 29.09.2019 № 6849-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.349360119406, 30.28243052966 та повідомляє.
Листом від 17.10.2019 № 07-17/31113 Києво-Святошинська райдержадміністрація повідомила, що з метою об’єктивного розгляду зазначеного питання, райдержадміністрація звернулась до Білогородської сільської ради з проханням здійснити перевірку фактів, викладених у зверненні, оскільки територія, на якій знаходиться стихійне сміттєзвалище, не входить до адміністративних меж м. Боярка.
Враховуючи вище викладене, райдержадміністрація тримає на контролі ситуацію та про результати остаточного розгляду вас буде повідомлено додатково.

Статус: Надано відповідь