Звернення № 6848

#6848 створено 30 Вересня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Міжгірський район, Закарпатська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.429169, 23.701709
Відповідальний: Закарпатська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 30 Жовтня 2019

НЕ ВИКОНАНО

Величезний Смітник

30.09.2019, 13:03 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

30.09.2019, 13:03 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

07.10.2019, 09:47 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

31.10.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

06.11.2019, 10:13 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Лист департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА 07.10.2019 № 1617/03-01

Статус: Надано відповідь

06.11.2019, 10:14 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Лист департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА 07.10.2019 № 1616/03-01

Статус: Надано відповідь

06.11.2019, 10:18 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Лист департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА 17.10.2019 № 062/03-01

Статус: Надано відповідь

13.11.2019, 10:54 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Лист Колочавської сільської ради 15.10.2019 № 163

Статус: Надано відповідь

13.11.2019, 10:55 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Лист державної екологічної інспекції у Закарпатській області 15.10.2019 № 2239/03

Статус: Надано відповідь

13.11.2019, 10:57 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Лист департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА 07.11.2019 № Б-062/03-01

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

13.11.2019, 12:33 Спростування виконання Заявником.

Немає жодного фото ліквідації смітника

Статус: Відхилено Заявником