Звернення № 6846

#6846 створено 30 Вересня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: проспект Гагаріна, 5, Дніпро́, Дніпропетровська область, Україна, 49000
Координати сміттєзвалища: 48.452714503861, 35.064322985709
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 30 Жовтня 2019

В РОБОТІ

Постійне звалище біля сміттєвих баків.Не обладнаний майданчик для сміттєвих контейнерів, щури, бруд, старий мотлох, згнилі відходи, сморід. Від вікон житлового будинку немає і трьох метрів, що порушує всі нормативи розташування місця збору побутових відходів. Жилсервіс -2 не вивозить і не звертає на це неподобство ніякої уваги.

30.09.2019, 13:03 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

30.09.2019, 13:04 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

01.10.2019, 16:41 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні