Звернення № 6843

#6843 створено 30 Вересня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вул. Чапаєва, Перегонівка (Обухівський), Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 49.979543, 30.490324
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 30 Жовтня 2019

НЕ ВИКОНАНО

Сміття у проваллі прямо біля дороги

30.09.2019, 13:05 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

30.09.2019, 13:05 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

01.10.2019, 11:36 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

28.10.2019, 11:13 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 01.10.2019 № В 08.3994.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) розглянуто звернення гр. Воротняка В.Я. від 28.09.2019 № 6843-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 49.979543, 30.490324 та повідомляє.
Листом від 11.10.2019 № 11.10.2019 № 60/07-09/3003 Обухівська райдержадміністрація повідомила, що стихійне сміттєзвалище знаходиться на території Перегонівської сільської ради.
Станом на 10.10.2019 стихійне сміттєзвалище ліквідоване

Статус: Надано відповідь

28.10.2019, 11:14 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 01.10.2019 № В 08.3994.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) розглянуто звернення гр. Воротняка В.Я. від 28.09.2019 № 6843-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 49.979543, 30.490324 та повідомляє.
Листом від 11.10.2019 № 11.10.2019 № 60/07-09/3003 Обухівська райдержадміністрація повідомила, що стихійне сміттєзвалище знаходиться на території Перегонівської сільської ради.
Станом на 10.10.2019 стихійне сміттєзвалище ліквідоване

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

02.11.2019, 12:31 Спростування виконання Заявником.

Статус: Відхилено Заявником