Звернення № 6814

#6814 створено 24 Вересня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: провулок Річковий, Горенка, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.562592708886, 30.292375087738
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 24 Жовтня 2019

В РОБОТІ

Багато сміття!

24.09.2019, 11:49 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

24.09.2019, 11:49 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

25.09.2019, 17:32 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

18.10.2019, 11:01 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 24.09.2019 № Н 31.3906.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) розглянуто звернення гр. Новикова М.М. від 23.09.2019 № 6814-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.562592708886, 30.292375087738 та повідомляє.
Листом від 10.10.2019 № 1068/7 Горенська сільська рада повідомила, що адміністративною комісією сільської ради здійснено перевірку викладених у зверненні заявника фактів. Виявлено несанкціоноване сміттєзвалище в с. Горенка по вул.. Садова. Осіб, які вчинили дане правопорушення, не встановлено.
З метою вирішення даного питання Києво-Святошинська райдержадміністрація звернулась до Державної екологічної інспекції Столичного округу.

Статус: Надано відповідь