Звернення № 6813

#6813 створено 24 Вересня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Смородинський узвіз, 17, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.478046, 30.47938
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 24 Жовтня 2019

В РОБОТІ

Це практично в центрі

24.09.2019, 11:51 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

24.09.2019, 11:51 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця