Звернення № 6806

#6806 створено 23 Вересня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Житомирська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.279400370727, 28.517629686976
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 23 Жовтня 2019

ВИКОНАНО

При в’їзді в село Давидівка стихійне сміттєзвалище. Загальна кількість сміття великих машин 5-6. Особливо багато пластику і одноразових пакетів, які розносить вітер по довколишньому полі та лісопосадці. Це наносить шкоду навколишньому середовищу, тваринам та здоров’ю людей. Просимо ліквідувати та прийняти мірі для неповторення утворення сміттєзвалище у даному місці.

23.09.2019, 09:19 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

23.09.2019, 09:20 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

24.09.2019, 09:00 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

24.09.2019, 15:10 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало Ваше звернення на електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України від 23.09.2019 за № 6806 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться при в’їзді в село Давидівка, за наступними координатами: 50.279400370727, 28.517629686976 та інформує.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Тому, Ваше звернення направлено для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів, згідно чинного законодавства до Житомирської РДА, Іванівської сільської ради та Державної екологічної інспекції Поліського округу.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

23.10.2019, 14:19 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало Ваше звернення на електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України від 23.09.2019 за № 6806 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться при в’їзді в село Давидівка, за наступними координатами: 50.279400370727, 28.517629686976 та інформує.
Відповідно до листа Іванівської сільської ради від 15.10.2019 за № 765 було підписано договір з підрядною організацією для ліквідації стихійного сміттєзвалища.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

21.11.2019, 14:55 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало Ваше звернення на електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України від 23.09.2019 за № 6806 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться при в’їзді в село Давидівка, за наступними координатами: 50.279400370727, 28.517629686976 та інформує.
Відповідно до листа Іванівської сільської ради від 15.10.2019 за № 765 було підписано договір з підрядною організацією для ліквідації стихійного сміттєзвалища.
Станом на 19.11.2019 відповіді щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища до управління екології не надходило, тому управління повторно направило Ваше звернення для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів, згідно чинного законодавства до Іванівської сільської ради та Державної екологічної інспекції Поліського округу.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

13.12.2019, 15:52 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало Ваше звернення на електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України від 23.09.2019 за № 6806 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться при в’їзді в село Давидівка, за наступними координатами: 50.279400370727, 28.517629686976 та інформує.
Відповідно до листа Іванівської сільської ради від 12.12.2019 за № 983 стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться при в’їзді в село Давидівка, за координатами: 50.279400370727, 28.517629686976 знаходиться на земельній ділянці, яка у власності громадянки Проноза Любові Дмитрівни.
Тому Ваше звернення повторно направлено до Державної екологічно інспекції Поліського округу для перевірки достовірності вищевикладеної інформації та вжиття заходів відповідно до чинного законодавства.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

16.01.2020, 09:10 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало Ваше звернення на електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України від 23.09.2019 за № 6806 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться при в’їзді в село Давидівка, за наступними координатами: 50.279400370727, 28.517629686976 та інформує.
Відповідно до листа Іванівської сільської ради від 12.12.2019 за № 983 стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться при в’їзді в село Давидівка, за координатами: 50.279400370727, 28.517629686976 знаходиться на земельній ділянці, яка у власності громадянки Проноза Любові Дмитрівни.
Відповідно до ст. 21 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування у сфері поводження з відходами забезпечують: організацію збирання і видалення побутових відходів; здійснення контролю за безпечним поводженням з відходами на своїй території; сприяння роз'ясненню законодавства про відходи серед населення.
Згідно з п.12 статті 33 Глави 2 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», органи місцевого самоврядування здійснюють контроль за додержанням юридичними та фізичними особами вимог у сфері поводження з побутовими та виробничими відходами та розгляд справ про адміністративні правопорушення або передачу їх матеріалів на розгляд інших державних органів у разі порушення законодавства про відходи.
Тому Ваше звернення повторно направлено до Іванівської сільської ради для вжиття заходів відповідно до чинного законодавства.
Після отримання відповіді, Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

14.02.2020, 16:52 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало Ваше звернення на електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України від 23.09.2019 за № 6806 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться при в’їзді в село Давидівка, за наступними координатами: 50.279400370727, 28.517629686976 та інформує.
Відповідно до листа Іванівської сільської ради від 12.12.2019 за № 983 стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться при в’їзді в село Давидівка, за координатами: 50.279400370727, 28.517629686976 знаходиться на земельній ділянці, яка у власності громадянки Проноза Любові Дмитрівни.
Відповідно до ст. 21 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування у сфері поводження з відходами забезпечують: організацію збирання і видалення побутових відходів; здійснення контролю за безпечним поводженням з відходами на своїй території; сприяння роз'ясненню законодавства про відходи серед населення.
Згідно з п.12 статті 33 Глави 2 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», органи місцевого самоврядування здійснюють контроль за додержанням юридичними та фізичними особами вимог у сфері поводження з побутовими та виробничими відходами та розгляд справ про адміністративні правопорушення або передачу їх матеріалів на розгляд інших державних органів у разі порушення законодавства про відходи.
Тому Ваше звернення втретє направлено до Іванівської сільської ради для вжиття заходів відповідно до чинного законодавства.
Після отримання відповіді, Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

13.03.2020, 12:50 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало Ваше звернення на електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України від 23.09.2019 за № 6806 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться при в’їзді в село Давидівка, за наступними координатами: 50.279400370727, 28.517629686976 та інформує.
Відповідно до листа Іванівської сільської ради від 10.03.2020 за № 197 стихійне сміттєзвалище яке знаходиться при в’їзді в село Давидівка ліквідовано.
Враховуючи вищезазначене просимо підтвердити виконання даного звернення через особистий кабінет електронного сервісу «Інтерактивна мапа» Мінекоенерго України.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

13.03.2020, 19:06 Підтвердження виконання Заявником.

Сміття прибрано 08.03.2020

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником