Звернення № 6805

#6805 створено 24 Вересня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.323679539321, 30.654934644699
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 24 Жовтня 2019

В РОБОТІ

Будматеріали та відходи

24.09.2019, 11:55 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

24.09.2019, 11:56 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

25.09.2019, 17:32 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

08.10.2019, 12:05 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 24.09.2019 № К 44.3902.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) розглянуто звернення гр. Красножон А.І. від 22.09.2019 № 6805-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.323679539321, 30.654934644699 та повідомляє.
Листом від 03.10.2019 № 48/07-46-4260 Бориспільська райдержадміністрація повідомила, що стихійне сміттєзвалище розміщено в адміністративних межах Гнідинської сільської ради на земельній ділянці, яка перебуває в приватній власності Обслуговуючого кооперативу «Сакура».
З метою ліквідації стихійного сміттєзвалища райдержадміністрація звернулась до власника земельної ділянки щодо вжиття заходів по прибиранню території земельної ділянки до належного санітарного та естетичного стану.

Статус: Надано відповідь