Звернення № 6801

#6801 створено 22 Вересня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вул. Коцюбинського, Буди, Харківська область, Україна, 62456
Координати сміттєзвалища: 49.898842250723, 36.035071089864
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 22 Жовтня 2019

НЕ ВИКОНАНО

Просимо посприяти у прибиранні території навколо баків для зберігання ТПВ (адреса: вул. Ощепкова, Буди, Харківська область, Україна, 62456) та ліквідувати до 01.10.2019 сміттєзвалище в посадці поруч за баками (потрібна техніка, але у селищної раді її нема)

З боку мешканців прилеглих вулиць перехрестя Садова та Ощепкова є готовність прийти і разом з технікою прибрати ділянку в лісосмузі біля баків.

Колективне звернення вх. №100/02-15 від 04.09.2019 зареєстровано в Будянської Селищної Раді

22.09.2019, 15:39 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

22.09.2019, 15:40 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

27.09.2019, 10:31 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

27.09.2019, 10:32 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Вирішення питань у сфері поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ, відповідно до законів України «Про відходи», «Про місцеві державні адміністрації» та «Про місцеве самоврядування в Україні», відноситься до повноважень районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
Відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про звернення громадян», з метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом за належністю направлено листи до Харківської районної державної адміністрації, Будянської селищної ради Харківського району Харківської області, Державної екологічної інспекції у Харківській області та Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.
Дякуємо Вам за активну громадську позицію у сфері охорони навколишнього природного середовища.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

30.09.2019, 19:34 Спростування виконання Заявником.

На 30.09.2019 роботи по ліквідації сміттєзвалища не виконані

Статус: Відхилено Заявником