Звернення № 6799

#6799 створено 22 Вересня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Соборна, 19, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.39992, 30.787342
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 22 Жовтня 2019

НЕ ВИКОНАНО

В лісі звалище будівельного сміття. Склянки, шифер, будівельні суміші.

22.09.2019, 15:52 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

22.09.2019, 15:54 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

23.10.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено