Звернення № 6792

#6792 створено 21 Вересня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Леніна, 52, Куна, Вінницька область, Україна, 23714
Координати сміттєзвалища: 48.782844779584, 29.346642438322
Відповідальний: Вінницька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 21 Жовтня 2019

В РОБОТІ

На території капуцинського монастиря, яка є відкритою для доступу, в селі Куна Гайсинського району Вінницької області влаштовано кілька нелегальних сміттєзвалищ. Голова сільської ради ігнорує вимогу прибрати сміттєзвалище навіть після застосування до нього адміністративної санкції. Фото зроблено у вересні 2019 року, з нього видно, що вимоги екологічної інспекції головою сільської ради проігноровано.

21.09.2019, 08:00 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

21.09.2019, 08:01 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Вінницька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

16.10.2019, 15:55 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Вінницька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

16.10.2019, 15:59 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Вінницька обласна державна адміністрація

За інформацією Державної екологічної інспекції у Вінницькій області несанкціонованих місць розміщення побутових відходів за зазначеними у звернені координатами не виявлено


Документи:

Статус: Надано відповідь