Звернення № 6788

#6788 створено 30 Вересня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: С141315, Львівська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.23233592078, 24.536482634285
Відповідальний: Львівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 30 Жовтня 2019

В РОБОТІ

у вказаному місці влаштовано стихійне звалище, куди зливається барда (брага) від діяльності спиртового заводу, що знаходиться неподалік, ділянка засмічена пластиком та іншим сміттям. Крім жахливого смороду забруднюються грунтові води, що може негативно впривати на здоровя жителів с.Вузлове, оскільки неподалік знаходяться свердловини, з яких здійснюється водозабір в с.Вузлове.

30.09.2019, 14:19 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

30.09.2019, 14:19 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

11.10.2019, 09:21 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

11.10.2019, 09:26 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації надає лист від 10.10.2019 №03-20/1993-5 Радехівської РДА Львівської області та лист від 09.10.2019 №585 Вузлівської с/р Радехівського району Львівської області щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища.


Документи:

Статус: Надано відповідь