Звернення № 6781

#6781 створено 19 Вересня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: на вимогу, Іванівка, Житомирська область, Україна, 12415
Координати сміттєзвалища: 50.287827581577, 28.526651278662
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 19 Жовтня 2019

ВИКОНАНО

Доброго дня , перед новим кладовищем з лівої сторони є сосновий ліс, там не законне смітєзвалище , просимо допомоги , місцева влада не реагує

19.09.2019, 12:35 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

19.09.2019, 12:35 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

19.09.2019, 16:18 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

20.09.2019, 13:13 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало Ваше звернення на електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України від 19.09.2019 за № 6781 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться в селі Іванівка, перед новим кладовищем поруч з сосновим лісом за наступними координатами: 50.287827581577, 28.526651278662 та інформує.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Тому, Ваше звернення направлено для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів, згідно чинного законодавства до Житомирської РДА, Іванівської сільської ради та Державної екологічної інспекції Поліського округу.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

21.10.2019, 12:43 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало Ваше звернення на електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України від 19.09.2019 за № 6781 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться в селі Іванівка, перед новим кладовищем поруч з сосновим лісом за наступними координатами: 50.287827581577, 28.526651278662 та інформує.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Тому, Ваше звернення повторно направлено для розгляду в установленому порядку та вжиття невідкладних заходів, згідно чинного законодавства до Житомирської РДА, Іванівської сільської ради та Державної екологічної інспекції Поліського округу.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

23.10.2019, 14:17 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало Ваше звернення на електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України від 19.09.2019 за № 6781 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться в селі Іванівка, перед новим кладовищем поруч з сосновим лісом за наступними координатами: 50.287827581577, 28.526651278662 та інформує.
Відповідно до листа Іванівської сільської ради від 15.10.2019 за №764 було підписано договір з підрядною організацією для ліквідації стихійного сміттєзвалища.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

11.11.2019, 10:06 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації отримало Ваше звернення на електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України від 19.09.2019 за № 6781 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться в селі Іванівка, перед новим кладовищем поруч з сосновим лісом за наступними координатами: 50.287827581577, 28.526651278662 та інформує.
Відповідно до листа Іванівської сільської ради від 31.10.2019 за № 823 стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться на території Іванівської сільської ради, поруч з новим кладовищем та сосновим лісом ліквідовано.
Враховуючи вищезазначене просимо підтвердити виконання даного звернення через особистий кабінет електронного сервісу «Інтерактивна мапа» Мінприроди України.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

26.11.2019, 16:06 Підтвердження виконання Заявником.

виконано, територія прибрана

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником