Звернення № 6766

#6766 створено 21 Вересня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Михайла Коцюбинського, 20, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.39024942275, 30.680521577597
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 21 Жовтня 2019

НЕ ВИКОНАНО

Стихійно утворене сміттєзвалище. Дуже багато сміття. Будівельний і побутовий

21.09.2019, 08:24 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

21.09.2019, 08:24 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

22.10.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено