Звернення № 6762

#6762 створено 16 Вересня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Велика Окружна дорога, 8, Київ, Україна, 08131
Координати сміттєзвалища: 50.428621, 30.363407
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 16 Жовтня 2019

НЕ ВИКОНАНО

А Кооперативі Берізка-2 нижня ділянка через халатність людей та голови кооперативу утворилося сміттєзвалище, яке з кожним днем збільшується, утворюючи сморід, та бруд.

16.09.2019, 17:28 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.09.2019, 17:28 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.10.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено