Звернення № 6760

#6760 створено 16 Вересня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Молодіжна, 2, Миколаїв, Миколаївська область, Україна, 54000
Координати сміттєзвалища: 47.037029291072, 31.998964101076
Відповідальний: Миколаївська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Жовтня 2019

В РОБОТІ

Прошу вжити заходів для усунення стихійного звалища в кінці вул. Молодіжної буд.2 і поставити таблички про штрафи. Звалище утворилася після злив і люди почали знову викидати сміття. Поблизу знаходяться житлові будинки і головне ГАЗОПРОВІД! Велика небезпека пожежі!

16.09.2019, 15:43 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.09.2019, 15:43 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

20.09.2019, 08:08 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

15.10.2019, 08:59 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Миколаївська обласна державна адміністрація

Миколаївською обласною державною адміністрацією розглянуто та опрацьовано Ваше звернення щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища на вулиці Молодіжна, 2 у мкр. Тернівка.
За результатами опрацювання, з метою вжиття дієвих заходів щодо ліквідації сміттєзвалища надано відповідні доручення Державній екологічній інспекції у Миколаївській області та Миколаївській міській раді.
Державною екологічною інспекцією у Миколаївській області під час розгляду Вашого звернення за вказаними координатами 47.037029291072, 31.998964101076 та за фотоматеріалами, що додаються до звернення зафіксовано несанкціоноване розміщення безхазяйних відходів (побутові відходи). Будь-які попереджувальні аншлаги щодо заборони розміщення відходів чи контейнери для організованого збору сміття на вказаній території відсутні.
Враховуючи вищезазначене, на адресу Миколаївської міської ради направлено припис щодо вжиття заходів реагування.
За інформацією виконавчого комітету Миколаївської міської ради, стихійне сміттєзвалище, яке розташоване в кінці вулиці Молоджіна утворилося ще до заснування вулиці, з початку заснування селища Тернівка. Це звалище постійно прибирається адміністрацією Центрального району, але прибрати його повністю неможливо, через рихлість грунту та перепад висоти. Прибирання проводиться на нижній частині з боку балки через те, що його розташування на обриві висотою близько десяти метрів і кутом майже дев'яносто градусів становить небезпеку для техніки і робітників. Під'їхати технікою зверху немає можливості через нестійкий грунт, який складається зі сміття та під вагою техніки може відбутися зсув, що потягне за собою обвал газової труби високого тиску та будинку.
Адміністрацією Центрального району постійно проводиться робота щодо виявлення домогосподарств у яких відсутні договори на вивіз ТПВ та притягнення їх до адміністративної відповідальності. Всі мешканці зазначеної вулиці і прилеглих до неї вулиць та провулків мають договори на вивіз ТПВ.
Прибирання звалища з боку балки та встановлення заборонних табличок буде проведено в четвертому кварталі 2019 року.
Ліквідація сміттєзвалища знаходиться на контролі Миколаївської міської ради.
З повагою, відповідальний за роботу з сервісом

Статус: Надано відповідь