Звернення № 6745

#6745 створено 16 Вересня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Херсонська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 46.740894, 32.72924
Відповідальний: Херсонська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Жовтня 2019

В РОБОТІ

З лівої сторони, як їхати до дачних будинків біля дерева на обочині

16.09.2019, 16:04 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.09.2019, 16:04 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

19.09.2019, 09:34 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

08.10.2019, 13:24 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Доброго дня!

Шановний пане Олександре!

У додатку відповідь на Ваше звернення № 6745.

З Повагою,

Департамент екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації.


Документи:

Статус: Надано відповідь

18.10.2019, 14:17 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Доброго дня!

Шановний пане Олександре!

У додатку остаточна відповідь на Ваше звернення № 6745.

З Повагою,

Департамент екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника