Звернення № 6736

#6736 створено 16 Вересня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Хотянівка, Київська обл., Україна, 07363
Координати сміттєзвалища: 50.609781, 30.576156
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Жовтня 2019

В РОБОТІ

невеличке звалище будсміття в 30 м. від забору кооперативу Каскад

16.09.2019, 16:13 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.09.2019, 16:13 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

19.09.2019, 11:55 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

17.10.2019, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

18.10.2019, 13:22 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 17.09.2019 № Б 44.3770.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) розглянуто звернення гр. Бенатова Д.Е. від 14.09.2019 № 6736-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.609781, 30.576156 та повідомляє.
За інформацією Хотянівської сільської ради Вишгородського району, стихійне сміттєзвалище знаходиться за межами населеного пункту на території ДП «Вищедубечанського лісгоспу».
З метою вирішення даного питання сільська рада звернулась до ДП «Вищедубечанський лісгосп».
Про результати виконання буде повідомлено додатково.

Статус: Надано відповідь