Звернення № 6735

#6735 створено 16 Вересня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Дев'ятиповерховий багатоквартирний будинок, ул. 6-го Сентября, 67, Костянтинівка, Донецька область, Україна, 85105
Координати сміттєзвалища: 48.500863311736, 37.692828811705
Відповідальний: Донецька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Жовтня 2019

В РОБОТІ

Вот такая катастрофа экологическая происходит у нас в городе. Три недели не вывозился мусор на пересечении улиц Грозненская и Хабаровская. Люди выносили свой мусор запакованный в мусорные пакеты как и положено по четвергам, не зная о том , что машины Комунтранса не приедут. Эти пакеты успели порвать собаки. Рядом находится 6 школа, дети идя в школу проходят это все и видят бегающих крыс. Обращаюсь к администрации города ”ПРИМИТЕ МЕРЫ”.

16.09.2019, 17:25 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.09.2019, 17:25 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

23.09.2019, 10:23 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

23.09.2019, 10:25 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

За інформацією Костянтинівської міської ради (додається) стихійне сміттєзвалище ліквідовано. Фото додається.
Дякуємо Вам за небайдужість до проблем навколишнього природного середовища.

Статус: Надано відповідь