Звернення № 6713

#6713 створено 11 Вересня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: бульвар Краматорський, 33, Краматорськ, Донецька область, Україна, 84300
Координати сміттєзвалища: 48.720633914594, 37.60532182363
Відповідальний: Донецька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 11 Жовтня 2019

В РОБОТІ

Поруч з будівництвом нового коттеджного будинку утворилися дві купи з будівельного сміття,шиферу тощо.Прошу прийняти усі можливі міри бо деяке дрібне сміття розносить вітром по окрузі.

11.09.2019, 16:53 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.09.2019, 16:53 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця