Звернення № 6711

#6711 створено 11 Вересня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Вулиця Косигіна, 2, Новопілля, Дніпропетровська область, Україна, 53003
Координати сміттєзвалища: 47.957496267101, 33.531052619219
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 11 Жовтня 2019

ВИКОНАНО

Близько місяця спостерігаю, стихійне звалище обрізаного гілля біля будинку №2 по вулиці Полтавського. Вимагаю терміново прибрати вказану територію.

11.09.2019, 17:02 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.09.2019, 17:03 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

12.09.2019, 16:52 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

11.10.2019, 16:16 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня, Юрію Володимировичу! Дякуємо за звернення та активну громадську позицію!


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

14.10.2019, 22:45 Підтвердження виконання Заявником.

Гілки прибрано, листя все залишилось.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником