Звернення № 6710

#6710 створено 11 Вересня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Гладкова, 112, Одеса, Одеська область, Україна, 65000
Координати сміттєзвалища: 46.536217583493, 30.674839317799
Відповідальний: Одеська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 11 Жовтня 2019

В РОБОТІ

Матеріальні пам’ятки козацької доби в межах міста Одеси максимально представлені в районі Хаджибейської дороги і вулиці Гладкова (схил Шкодової гори). Забудова, що збереглася на вулиці Гладкова, є унікальним історичним пам’ятником кінця 18 століття, який можна так само номінувати як пам’ятник містобудування. Вулиця Гладкова - екскурсійний маршрут, якій відвідує багато туристів.
Однак зараз ця теріторія потерпае від незаконих сміттезвалищь.
11 серпня 2019 я відправив до адміністрації міста Одеса скаргу (за допомогою Єдиного центру звернення громодян - https://1535.odessa.ua, скарга №: Ж1-49160) з вимогами негайно ліквідувати незаконне сміттезвалище. У відповіді Суворовської райадміністрації міста Одеса від 22 серпня 2019 року, це питання було проігноровано.
На мою повторну скаргу від 26 серпня 2019 року (№ Ж1-52146) Суворівська района адміністрація 9 вересня надала відповідь з відмовою ліквідувати незаконне сміттезвалище, та запропонувала мені самому це зробити. Вважаю такі дії керівництва міста Одеси незаконними, та прошу змусити адміністрацію міста Одеси виконувати свої обов’язки.

З повагою,
керівник краєзнавчої групи ODESA INCOGNITA Дмитро Жданов

11.09.2019, 17:03 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.09.2019, 17:03 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Одеська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця