Звернення № 6707

#6707 створено 10 Вересня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.314558, 30.272259
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Жовтня 2019

ВИКОНАНО

Звалище сміття на озері Йосипівське

10.09.2019, 14:14 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.09.2019, 14:14 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

11.09.2019, 12:41 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

03.10.2019, 15:53 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 16.09.2019 № Б 44.3751.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) розглянуто звернення гр. Бокового П. від 15.09.2019 № 6752-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.314558, 30.272259 та повідомляє, що стихійне сміттєзвалище ліквідоване працівниками ВП НУБіП України "Боярська лісова дослідна станція", фото підтвердження додається.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

03.10.2019, 15:55 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 10.09.2019 № Б 44.3665.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) розглянуто звернення гр. Бокового П. від 10.09.2019 № 6707-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.314558, 30.272259 та повідомляє, що стихійне сміттєзвалище ліквідоване працівниками
ВП НУБіП України "Боярська лісова дослідна станція", фото підтвердження додається.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

26.10.2019, 15:10 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником