Звернення № 6705

#6705 створено 10 Вересня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Романа Шухевича, 45, Боярка, Київська обл., Україна, 08150
Координати сміттєзвалища: 50.333453, 30.29904
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Жовтня 2019

В РОБОТІ

Звалище на дорозі

10.09.2019, 14:15 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.09.2019, 14:15 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

11.09.2019, 12:41 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

08.10.2019, 12:55 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 10.09.2019 № Б 44.3664.2019 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) розглянуто звернення гр. Бокового П. від 10.09.2019 № 6705-ЗГ/ЕКМ, щодо виявленого стихійного сміттєзвалища за координатами 50.333453, 30.29904 та повідомляє.
Києво-Святошинська райдержадміністрація повідомила, що стихійне сміттєзвалище розташоване на території Укрзалізниці.
З метою вирішення даного питання, райдержадміністрація звернулась до Регіональної філії «Південно-західна залізниця» АТ «Укрзалізниця».

Статус: Надано відповідь