Звернення № 6703

#6703 створено 10 Вересня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Закарпатська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.633387, 23.75554
Відповідальний: Закарпатська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Жовтня 2019

В РОБОТІ

Приберіть стихійне сміттєзвалище в с. Слободою, на схилі однойменного потоку, біля дороги

10.09.2019, 14:22 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.09.2019, 14:22 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.09.2019, 10:48 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

17.09.2019, 10:49 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Лист Департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА 16.09.2019 № П-054/03-01


Документи:

Статус: Надано відповідь