Звернення № 6701

#6701 створено 10 Вересня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Центральна, Запорізька область, Україна
Координати сміттєзвалища: 47.403459355523, 35.02806186676
Відповідальний: Запорізька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Жовтня 2019

В РОБОТІ

Звалище побутових відходів місцевого населення. Голова селищної ради знає про це сміттєзвалища та був цього року повідомлений, але ніяких протидій не зробив та сміттєзвалище поширюється далі. Прошу негайно прийняти якісь рішення, поки сміттєзвалище не стало більш масштабним!

10.09.2019, 10:33 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.09.2019, 10:33 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

10.09.2019, 13:30 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні