Звернення № 6694

#6694 створено 9 Вересня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Т0720, Закарпатська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.393792, 23.658462
Відповідальний: Закарпатська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 9 Жовтня 2019

В РОБОТІ

Прошу терміново ліквідувати стихійне сміттєзвалище!

09.09.2019, 15:55 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

09.09.2019, 15:55 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.09.2019, 09:45 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

17.09.2019, 09:48 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Закарпатська обласна державна адміністрація

Лист Департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА 16.09.2019 № П-055/03-01


Документи:

Статус: Надано відповідь