Звернення № 6693

#6693 створено 9 Вересня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Вербова, Драгомирчани, Івано-Франківська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.883116659324, 24.653909057379
Відповідальний: Івано-Франківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 9 Жовтня 2019

В РОБОТІ

В даному місці (біля маленького місточка через потічок) утворилося стихійне сміттєзвалище - мішки з різним сміттям, будівельне сміття.

09.09.2019, 15:55 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

09.09.2019, 15:55 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця