Звернення № 6669

#6669 створено 9 Вересня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Бориспільська, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.408882, 30.724371
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 9 Жовтня 2019

В РОБОТІ

Очередная куча мусора при въезде в Киев

09.09.2019, 10:45 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

09.09.2019, 10:45 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця