Звернення № 6642

#6642 створено 9 Вересня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: 306, вулиця Перемоги, Безлюдівка, Харківська область, Україна, 62489
Координати сміттєзвалища: 49.863714223435, 36.241557811468
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 9 Жовтня 2019

НЕ ВИКОНАНО

Сміття на платформі і поряд з платформою ніхто не прибирає.
Утворилося стихійне звалище

09.09.2019, 15:57 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

09.09.2019, 15:57 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

13.09.2019, 13:30 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

13.09.2019, 13:30 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Вирішення питань у сфері поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ, відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про відходи», відноситься до повноважень районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
Відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про звернення громадян» з метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом направлено за належністю листи до Державної екологічної інспекції у Харківській області, Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області, Харківської районної державної адміністрації Харківської області та Безлюдівської селищної ради Харківського району Харківської області.
Дякуємо Вам за активну громадську позицію у сфері охорони навколишнього природного середовища.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

17.09.2019, 16:16 Спростування виконання Заявником.

Прибрали лише невелику кількість сміття, а вздовж платформи і на платформі сміття залишилося.
Також вздовж платформи станції Удянська лежать разом з сміттям розбиті скляні пляшки, о які можуть порізатися діти.
Прохання забезпечити чистоту на зупинці та поряд з нею.

Статус: Відхилено Заявником