Звернення № 6616

#6616 створено 9 Вересня 2019

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Жмеринка, Вінницька область, Україна
Координати сміттєзвалища: 49.018874149126, 28.150003552437
Відповідальний: Вінницька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 9 Жовтня 2019

В РОБОТІ

Прошу Вас допомогти, стосовно міського сміттєзвалища. Відбувається задимлення шкідливими речовинами безперервно міста Жмеринка, розташованих біля сміттєзвалища підприємств та навколишніх сіл.

09.09.2019, 16:01 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

09.09.2019, 16:01 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Вінницька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця