Звернення № 6606

#6606 створено 29 Серпня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Т0514, Донецька область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.931430429741, 37.763583809137
Відповідальний: Донецька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 28 Вересня 2019

ВИКОНАНО

Сміттєзвалище в лісовому масиві, складається переважно із пластику та будівельних відходів

29.08.2019, 11:57 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

29.08.2019, 11:57 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

02.09.2019, 17:28 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

02.09.2019, 17:30 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Керуючись частиною 3 ст.7 Закону України «Про звернення громадян» Ваше звернення надіслано за належністю для розгляду і відповідного реагування до Лиманської міської ради.


Документи:

Статус: Надано відповідь

13.09.2019, 16:03 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

За інформацією Лиманської міської ради (додається) стихійне сміттєзвалище ліквідовано. Фото додається.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

14.09.2019, 18:01 Підтвердження виконання Заявником.

Відмінна робота

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником