Звернення № 6605

#6605 створено 30 Серпня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: станція Брусин, Донецька область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.931791660734, 37.768300808966
Відповідальний: Донецька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 29 Вересня 2019

ВИКОНАНО

Сміттєзвалище в лісовому масиві, поруч із станцією Брусин, складається переважно із пластику та скла. Сміття залишене, ймовірно, туристами, що чекали на електрички. Накопичувалося не один рік поспіль. Забруднена ділянка досить широка, на фото лише фрагмент

30.08.2019, 11:15 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

30.08.2019, 11:15 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

02.09.2019, 17:31 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

02.09.2019, 17:33 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Керуючись частиною 3 ст.7 Закону України «Про звернення громадян» Ваше звернення надіслано за належністю для розгляду і відповідного реагування до Лиманської міської ради.


Документи:

Статус: Надано відповідь

13.09.2019, 16:00 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

За інформацією Лиманської міської ради (додається) стихійне сміттєзвалище ліквідовано. Фото додається.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

14.09.2019, 18:01 Підтвердження виконання Заявником.

Відмінна робота

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником