Звернення № 6604

#6604 створено 30 Серпня 2019

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Донецька область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.930898270054, 37.761485651135
Відповідальний: Донецька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 29 Вересня 2019

ВИКОНАНО

Не велике сміттєзвалище на роздоріжжі в лісовому масиві, але воно вже поповнюється новим сміттям

30.08.2019, 13:14 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

30.08.2019, 13:14 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

02.09.2019, 17:30 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

02.09.2019, 17:31 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

Керуючись частиною 3 ст.7 Закону України «Про звернення громадян» Ваше звернення надіслано за належністю для розгляду і відповідного реагування до Лиманської міської ради.


Документи:

Статус: Надано відповідь

13.09.2019, 15:59 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Донецька обласна державна адміністрація

За інформацією Лиманської міської ради (додається) стихійне сміттєзвалище ліквідовано. Фото додається.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

14.09.2019, 18:01 Підтвердження виконання Заявником.

Відмінна робота

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником